Varna Tıp Üniversitesi Fiyatları

bulgaristan varna tip universitesi fiyatlari

 

Varna tıp üniversitesi fiyatları alması bize çok uzaklara gitmemize gerek kalmadan eğitim almamıza yardımcı olmaktadır. . Teklonojik açıdan oldukça gelişmiş olan bu üniversite bilinçli ve kaliteli bir eğitim imkânı sunar. Bu üniversitede ayrıca puan şartı yoktur bu da ÖSS den puan barajı olmaması da artı bir ayrıcalıktır. Sadece lise diploması olması yeterlidir.

Eğitim alanında sizi de bu fiyatlarla eğitim ordusuna katılmamanız için bir sebep bulunmamakta. Her şehirde bulunan Anadolu Yurtdışı Eğitim irtibat büroları olan kurum hizmeti ayağınıza kadar getirmekte. Derece ve süresine göre değişmektedir. Öğrenim diline göre değişmekte olup iki dilde olup Bulgarca ve İngilizcedir. Bu üniversitenin ücreti değişirken taksit seçeneğinden yaralanabilirler. Varna tıp üniversitesinin başka bir ayrıcalığı ise bu ülke AB üyesi olduğundan Mavi Diploma sahibi olmaktır. Tıp üniversitesin de 78 tane proföser 218 tane doçent ve öğrenim elemanı vardır. Bulgaristan Varna tıp üniversitesinin farklı bir özelliği ise dil sertifikası alabilmeleridir. Bulgaristan Varna tıp üniversitesinde diğer ülkelerin üniversiteleri ile öğrenci değişimleri de yapılmaktadır.

 

Varna tıp üniversitesi fiyatları makul olması sebebi ile tercih sebebi olsa da bunun yanında eğitim, ulaşım, barınma gibi imkânlarının olması da ayrı bir seçenektir. Kontenjan ve puan olarak yeterlidir. Sadece kayıt ve başvuru tarihlerini takip etmeniz ve Anadolu Yurtdışı Eğitim Şirketi ile irtibata geçmeniz gerekir. Birçok şehirde iletişim büroları mevcuttur. Okumak ve eğitim almak için genellikle Türklerin ve diğer balkan ülkelerinden gelen öğrenciler için kendini evinde hissettirecek bir ortam sunmaktadır. Bu bağlamda kendi ülkenizde mezun olduğunuz bölüm ve liselerden herhangi bir sınava girmeden bu ülkede okuma şansınız var. . Varna Üniversitesi değişik birçok ülkeden gelen akademisyenler sayesinde çok kültürlü bir eğitim alma hakkına da sahip oluyorlar. Varna tıp üniversitesi tıp fakültesi bölümleri ise Anatomi Anabilim Dalı, Histoloji ve Embriyoloji, Fizyoloji ve Fizyopatoloji Anabilim Dalı, Mikrobiyoloji ve Viroloji Anabilim Dalı İç Hastalıkları Anabilim Dalı bunlardan bazılarıdır.

Avrupa standartlarında eğitim verirken uzman ve kaliteli öğretim görevlileri sayesinde her geçen gün yeni doktorlar mezun etmektedir. Varna tıp üniversitesi fiyatları için Anadolu Firmasının Web Sitesine bakıp Euro cinsinden olan fiyatları öğrenebilirsiniz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş