Varna Üniversitesi Diş Hekimliği

bulgaristan varna universitesi dis hekimligi

 

Varna üniversitesi diş hekimliği bölgede sözü gecen bir bölümdür. Ülkelerarası iş bulma konusunda da rahat bir bölüm ve iş koludur. Son zamanlarda hem veliler hem de yurt dışında okumak isteyen öğrenciler tarafından merak edilen bir üniversitedir. Varna üniversitesi diş hekimliği dünyanın birçok ülkesinde gelen öğrencilere kaliteli bir eğitim ve öğrenimi sunuyor. Bulgaristan ın en önemli ticaret ve eğitim merkezlerinden olması Pek çok imkân sahibi oluyor. Öncelikle iyi ve kaliteli bir imkân alıyor, bunlarında arasında danışmanlık konaklama, teknolojik imkânlardır. Varna üniversitesi her türlü konuda da öğrencilerine yardımcı oluyor. Diş Hekimliği Fakültesi Bulgarca ve İngilizce olmak üzere iki dil seçeneği bulunmaktadır.

Varna üniversitesi diş hekimliği hemen hemen her ülkede ve ülkemizde de ANADOLU YURTDIŞI EĞİTİM FİRMASININ TÜRKİYE’DE bulunan irtibat bürolarıdır. İrtibat bürolarına uğrayarak yüz yüze görüşme fırsatından ziyade arada başka bir aracı kalmadan aklınıza takılan her şeyi sorabilmeniz. Anadolu İrtibat Noktalarına gelerek buradan yüz yüze görüşerek her türlü bilgiyi alabilirsiniz. SSK veya Bağ-kur sigortaları Bulgaristan’da geçerli olmadığını belirtelim ayrıca SSK veya Bağ-kur müdürlüklerine başvurarak bilgi edinebilirsiniz. Bulgaristan’da okuyan öğrencilere yıl boyu geçerli olmak üzere 100 EURO karşılığında 10.000 Euro’luk sağlık teminatı bulunan Özel Sağlık Sigortası yaptırmaktadır. Varna üniversitesi dünyanın birçok ülkesinde gelen öğrencilere kaliteli bir eğitim ve öğrenimi sunuyor. Varna üniversitesindeki eğitim ve öğretim devlet tarafından desteklenmektedir. Varna Üniversitesi değişik birçok ülkeden gelen akademisyenler sayesinde çok kültürlü bir eğitim alma hakkına da sahip oluyorlar. Eğitimine geçecek olursak eğitmen kadrosu ve sunduğu olanaklarla diğer üniversitelerden farkı ise özel üniversite gibi eğitim vermektedir. Türkiye’deki özel ve vakıf üniversitelerine göre fiyat olarak daha aşağıdadır. Türkiye’deki özel ve vakıf üniversitelerine göre fiyat olarak daha aşağıdadır.

Eğer yeterli puanı ülkemizde alamadıysanız ve okumak istiyorsanız Varna üniversitesi bölümlerinden size uygun bir bölüm varsa biri de diş hekimliği ise Varna üniversitesi diş hekimliğidir.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş